HAKKIMIZDA
 
Hare Triko'nun temelleri 1983 yılında İstanbul-Laleli'de atılmıştır. O günlerde küçük bir el makinesi atölyesinde başlayan yolculuğumuz bugün ikinci kuşak yönetiminde yenilikçi bir anlayışla devam etmektedir. 2000 yılından bu güne sektörde bol çeşitli ürün yelpazesiyle hizmet veren Hare Triko her geçen gün büyümeye ve gücüne güç katmaya devam ediyor.
 
Bir aile şirketi olan firmamız 35 yılı aşkın bilgi birikimi ve 18 yıllık kurumsal tecrübesiyle sektörün ihtiyaçları doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllık 470 bin adet üretim kapasitesiyle, triko sektörünün kalbi olan İstanbul Bayrampaşa’da faaliyetlerini sürdüren Hare Triko son 5 senedir de hazır giyim sektöründe emin adımlar atarak yoluna devam etmektedir.
 
Bu büyüme trendinin devamı niteliğinde gelişen teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden şirketimiz 2019 yılının ilk çeyreğinde faaliyetlerini e-ticaret alanında da sürdürme kararı almış ve Mola Butik markasının temelleri atılmıştır. Hare Triko firmasının internet markası olarak e-ticaret hayatına başlayan molabutik.com, bugün aynı isimle Trendyol, GittiGidiyor ve N11 pazaryerlerindeki mağazalarıyla da müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.  
 
Kaliteli üretim anlayışını esas alan tecrübeli kadromuzla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilk günkü amatör ruhla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 
Şimdi Hare Triko, uzman yöneticileri ve deneyimli elit kadrosuyla, Türkiye’de tekstil sektörünün yükselen değeri konumundadır. Bu değeri müşteri odaklı hizmet anlayışımıza borçlu olduğumuzu biliyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.
  

 

Misyonumuz

 

Hare Triko ve molabutik.com markalarımıza önemli yatırımlar yaparak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak kaliteli ürünler sunarken alanında en iyi hizmeti sağlayıp onlarla güçlü ortaklıklar sağlayacağız. Sürdürülebilir istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.
  

 

Vizyonumuz

 

Tekstil sektöründe; kaliteli, yenilikçi ve fark yaratacak ürünler üreterek bunları uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan lider bir şirket olmak.
  

 

Değerlerimiz

 

Müşteri odaklı olmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek değer olarak almak.
 
Kaliteli ve sağlıklı ürünler üretmek.
 
Rekabetçi olmak; faaliyet alanlarımızda en iyi olacak lider rekabet ortamını yaratmak.
 
Hep birlikte başarmak; başarıyı bireysel değil birlikte olarak görmek.
 
Sonuç odaklı olmak; vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefler belirlemek.
 
Yenilikçi olmak; gücümüzü müşterimizden ve girişimci ruhumuzdan alırız, değişime liderlik ederiz.
 
 
Yönetim Yaklaşımımız

 

Sorumluluk ve şeffaflık; öz değerlerimiz tevazu, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle yönetişimi gerçekleştirmek.
 
İnovasyon; Marka, patent, teknoloji, tasarım, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmak.
 
Çerez Kullanımı